10 października 2019

Oferta pracy

PrzedmiotInne
Termin składania dokumentów2019-10-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin2.0
Opis

Praca dla nauczyciela przedmiotu Historia i kultura mniejszości narodowej niemieckiej w oddziałach ogólnodostępnych w szkole podstawowej.Wymagane kwalifikacje do nauczania przedmiotu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: sekretariat@psp10opole.pl

Informujemy, że administratorem przekazanych w cv danych osobowych jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu, ul. Wróblewskiego 7, 45-760 Opole. Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych oraz dane kontaktowe administratora danych dostępne będą pod adresem www.psp10.opole.eu w zakładce ‘Kontakt’.
Dane w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia i doświadczeń zawodowych są obowiązkowe i są przetwarzane w oparciu o przepisy Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu prowadzonej rekrutacji.
Państwa dane zostaną usunięte w przypadku niepodjęcia pracy.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, ale mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności serwisowi IT oraz dostawcy usług hostingu.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku wyrażonej zgody ma Pan/Pani prawo do jej cofnięcia. Cofnięcia zgody w dowolnym momencie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Brak podania danych objętych zgodą nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 im.Henryka Sienkiewicza
MiastoOpole
Kod pocztowy45-760
AdresWróblewskiego, 7
PowiatOpole
Gminagmina miejska Opole
Telefon774744080
E-mailsekretariat@psp10opole.pl